{{ctrl.notification}}
رزرو آسان با اپلیکیشن پرسیا توس خراسان

بلیط هواپیما (خرید بلیط هواپیما اقساطی)

شما می‌توانید از طریق آژانس گردشگری پرسیا‌توس تمامی خدمات گردشگری از جمله خرید بلیط پرواز‌های خارجی و همچنین پرواز‌های داخلی (برای مبالغ بالای 5 میلیون تومان) را به صورت اقساطی خریداری نمایید. لازم به ذکر است این ویژگی برای تمامی افراد قابل استفاده می‌باشد.

جهت خریداری بلیط اقساطی هواپیما از ساعت 8 الی 16 با شماره 05132284535 تماس بگیرید.


 

تور‌های اقساطی سامانه بتا بانک رفاه کارگران ویژه بازنشستگان

بستر تامین اعتبار (بتا) برای مشتریانی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می کنند، محیط و بستری است که توسط بانک رفاه کارگران، به منظور ارائه و تعریف طرح‌های مختلف تامین اعتبار و حمایتی فراهم شده‌است.

این سامانه، زیرساختی آنلاین به منظور ارائه خدمت برداشت تجمعی اقساط است که در آن، فرآیند شامل: تایید اجازه نامه،  اعتبار‌سنجی متقاضیان خرید خدمات به صورت کاملا مکانیزه و آنلاین انجام می‌شود.

شما می‌توانید جهت استفاده از تور‌های اقساطی سامانه بتا با شماره 05132284535 تماس بگیرید.

 

 فرم ثبت نام تور های اقساطی ویژه بازنشستگان و آزاد

 

مخاطبان سامانه بتا (در فاز نخست)

تمامی مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می‌کنند.

 

ویژگی ها و امکانات سامانه بتا

  • مکانیزه بودن کامل فرآیند استفاده از طرح الماس رفاه برای مستمری‌بگیران.
  • ارائه پنل اختصاصی به مستمری‌بگیران به منظور مشاهده آنلاین وضعیت خرید کالا، تعداد و مبالغ اقساط، وضعیت پرداخت اقساط و ...
  • استعلام احراز هویت و اعتبار‌سنجی آنلاین مستمری‌بگیران هنگام ثبت نام.
  • امکان تایید آنلاین اجازه‌نامه برداشت از حساب توسط مستمری‌بگیران بدون نیاز مراجعه به شعب بانک.
  • حذف مراجعات حضوری مستمری‌بگیران به شعب بانک برای احراز هویت و تایید اجازه‌نامه.

 

تور‌های اقساطی ویژه بازنشستگان

سوالات متداول

1. آیا امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما از سایت پرسیا‌توس وجود دارد؟

بله، سایت پرسیا توس این امکان را برای شما فراهم آورده‌است تا بتوانید بلیط هواپیمای خود را به صورت آنلاین استرداد نمایید و هزینه بلیط خود را طبق قوانین کنسلی پرواز مورد نظر دریافت کنید.

شما می‌توانید راهنمای گام به گام استرداد بلیط هواپیما را در صفحه استرداد بلیط هواپیما به طور کامل مشاهده نمایید.

2. برای استرداد بلیط هواپیما چگونه می‌توان وارد پنل کاربری سایت شد؟

همانطوری که در صفحه استرداد بلیط هواپیما نیز توضیح داده شد جهت استرداد بلیط پرواز، شما ابتدا بایستی وارد پنل کاربری خود شوید. برای این منظور درصورتیکه از سیستم‌هایی مثل کامپیوتر یا لپ‌تاب جهت استرداد بلیط استفاده می‌کنید باید برروی فلشی که در سمت چپ بالای صفحه قرار دارد کلیک کنید دو گزینه (ورود - ثبت نام) برای شما باز می‌شود که با زدن دکمه ورود و وارد کردن اطلاعات مورد نیاز می‌توانید وارد پنل کاربری خود شوید و نسبت به استرداد بلیط خودتان اقدام نمایید.

اما درصورتیکه با گوشی‌های همراه قصد دارید وارد پنل کاربری خود شوید کافیست که از بالای صفحه گوشی همراه برروی منوی سه خطی بزنید و با زدن ورود از این قسمت وارد پنل کاربری خود شوید.

3. چه زمانی برای خریداری بلیط هواپیما مناسب‌تر می‌باشد؟

با توجه به اینکه بلیط پرواز‌ها ممکن است از چند ماه قبل برروی سایت‌ها قابل خریداری باشند شاید این سوال برای مسافرین پیش آید که چه زمانی برای خریداری بلیط مناسب‌تر می‌باشد.

در اینجا مسافرین گرامی با توجه به تاریخ سفر خود، بایستی موارد زیر را مورد توجه قرار دهند:

1. در زمان‌های پیک سفر (مانند تعطیلات، عید نوروز و ...): در این زمان‌ها مسافرین باید از مدت‌ها قبل نسبت به خریداری بلیط اقدام نمایند و خرید بلیط خود را به روز‌های آخر موکول نکنند چون ممکن است ظرفیت پرواز‌ها تکمیل گردد.

2. در زمان‌های غیر پیک: در اینجا این احتمال وجود دارد که با نزدیک شدن به زمان پرواز، مسافرین بتوانند بلیط هواپیمای خود را با قیمت مناسب‌تری خریداری نمایند، البته باید به این نکته نیز توجه داشته باشند که باز هم خرید بلیط خود را به لحظات آخر قرار ندهند.

4. میزان بار مجازی که مسافران می‌توانند با خود حمل نمایند چه مقدار است؟

میزان بار مجاز به کلاس پروازی و کلاس نرخی بلیط شما بستگی دارد، البته میزان بار مجاز برروی بلیط شما نیز درج می‌گردد و شما از روی بلیط می‌توانید از مقدار دقیق بار مجاز پروازتان آگاهی یابید و اگر مقدار بار شما از میزان بار مجاز بالاتر باشد باید طبق قوانین جریمه پرداخت نمایید.

5. آیا نرخ بلیط برای کودکان و نوزادان متفاوت است؟

در بسیاری از پرواز‌ها نرخ بلیط کودکان و نوزادان کمتر از افراد بزرگسال می‌باشد لذا در هنگام خرید بلیط خود باید دقت کافی را داشته‌باشید و اطلاعات دقیق را وارد نمایید تا در صورت همراه داشتن کودک یا نوزاد هزینه بلیط آن‌ها با نرخ کمتری محاسبه گردد.

6. آیا نرخ بلیط‌ها در خرید اینترنتی بلیط هواپیما بیشتر از خرید حضوری است؟

نرخ بلیط‌ها در خرید اینترنتی بلیط هواپیما به سایت ارائه‌دهنده بلیط بستگی دارد بنابراین اگر می‌خواهید بلیط خود را با قیمت مناسبی تهیه کنید بایستی به سایت‌های معتبر مراجعه نمایید.

سایت آژانس گردشگری پرسیا‌توس از جمله سایت‌های معتبر در زمینه خرید اینترنتی بلیط هواپیما می‌باشد که شما می‌توانید بلیط‌های خود را با تخفیف و حتی کمتر از خرید حضوری از این وب‌سایت خریداری نمایید، علاوه بر آن از پشتیبانی 24 ساعته این وب‌سایت نیز بهره‌مند گردید.

7. آیا پس از خریداری بلیط امکان تغییر اطلاعات وجود دارد یا خیر؟

پس از خریداری بلیط در بیشتر مواقع امکان تغییر اطلاعات وجود ندارد.

8. آیا در خریداری بلیط هواپیما امکان انتخاب صندلی وجود دارد؟

خیر، در خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی امکان انتخاب صندلی وجود ندارد.