{{ctrl.notification}}
1 جستجو هتل
2 اطلاعات مسافران
3 پیش فاکتور
4 پرداخت

آژانس گردشگری پرسیا‌توس با دارا بودن فول گارانتی هتل 4 ستاره تارا مشهد، می‌تواند این هتل را با مناسب‌ترین قیمت و به صورت اقساطی در اختیار مسافرین گرامی قرار دهد.

همچنین این آژانس این امکان را برای مسافرین فراهم آورده‌است تا بتوانند کلیه‌ی هتل‌های داخلی و خارجی را به صورت اقساطی رزرو نمایند.

 

رزرو هتل داخلی

وب سایت پرسیا‌توس یکی از کامل‌ترین سایت‌ها در زمینه رزرو هتل به صورت آنلاین و تلفنی می‌باشد که می‌تواند تمامی هتل‌های داخلی و خارجی را در اختیار مسافرین گرامی قرار دهد و شاید بتوان گفت که تنها وب سایتی است که شما می‌توانید تمامی خدمات گردشگری را به صورت اقساطی با تماس با پشتیبانان این وب سایت خریداری نمایید.

 

انتخاب هتل داخلی:

انتخاب هتل داخلی به شرایط و علایق افراد بستگی دارد و افراد می‌توانند با توجه به هدف سفر، نزدیکی به بعضی از مکان‌های خاص، امکانات هتل، هزینه و سایر عوامل از بین هتل‌های موجود در سایت، هتل خود را انتخاب کرده و آن را به صورت آنلاین رزرو نمایند. این نکته را در اینجا باید یادآور شویم که شما در این سایت امکان مشاهده و مقایسه همه این عوامل را خواهید داشت و می‌توانید همچنین نظرات سایر افراد که در هتل اقامت داشته‌اند را نیز مطالعه نمایید.

 

یک سایت رزرواسیون آنلاین خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

یک سایت رزرواسیون آنلاین خوب باید در ابتدا هتل‌های کاملی را در اختیار مسافرین قرار دهد تا افرادی که به سایت مراجعه می‌کنند بتوانند هر هتلی را که قصد رزرو دارند در سایت پیدا نمایند. 

پس از انتخاب هتل، عامل دیگری که یک سایت رزرواسیون آنلاین خوب دارد این است که هتل‌ها را با قیمت مناسبی در اختیار مسافرین قرار دهد. همانطور که می‌دانید قیمت یک هتل در سایت‌های مختلف ممکن است متفاوت باشد و سایتی که بتواند هتل را با قیمت مناسب‌تری ارائه نماید جزو اولویت‌های مسافرین برای رزرو هتل قرار می‌گیرد.

از جمله هتل‌هایی که شما می‌توانید با کمترین قیمت با تماس تلفنی با شماره 05132284535 رزرو نمایید هتل 4 ستاره تارا مشهد می‌باشد زیرا با توجه به اینکه آژانس گردشگری پرسیا‌توس فول گارانتی این هتل است می‌تواند این هتل را با کمترین قیمت در اختیار مسافرین گرامی قرار دهد، همچنین شما می‌توانید این هتل را به صورت اقساطی نیز رزرو نمایید.

از دیگر عوامل یک سایت رزرواسیون آنلاین خوب، پشتیبانی مناسب سایت در تمامی ساعات شبانه‌روز می‌باشد، که شما همه این ویژگی‌ها و عوامل را می‌توانید در وب سایت پرسیا‌توس مشاهده نمایید.

 

سوالات متداول :

 

1. از سایت پرسیا‌توس چه هتل‌هایی را می‌توان رزرو نمود؟

شما می‌توانید تمامی هتل‌های داخلی و خارجی را به صورت آنلاین و به آسانی از سایت پرسیا‌توس رزرو نمایید.

 

2. آیا علاوه بر هتل‌ها امکان رزرو اقامتگاه‌های سنتی در سایت پرسیا‌توس وجود دارد؟

در حال حاضر امکان رزرو آنلاین این اقامتگاه‌ها از سایت وجود ندارد  اما شما می‌توانید با شماره زیر تماس گرفته و هر اقامتگاهی را به صورت تلفنی رزرو نمایید در صورت تمایل نیز می‌توانید هزینه اقامتگاه را به صورت اقساطی نیز پرداخت کنید.

05132284535

 

3. از چند روز قبل هتل را رزرو کنیم بهتر است؟

شما بایستی نسبت به رزرو هتل خود از چندین روز قبل اقدام نمایید و رزرو خود را به روز‌های آخر نگذارید، به دلیل اینکه در برخی از تاریخ‌های خاص و یا هتل‌های معروف امکان پر شدن ظرفیت هتل وجود دارد و این احتمال می‌باشد که شما در سفر خود نتوانید هتل مد‌نظرتان را رزرو نمایید.

همچنین در روز‌هایی که تعداد مسافران زیاد است همانند عید نوروز، شما بایستی هر چه زودتر هتل مورد نظرتان را رزرو کنید زیرا احتمال پر شدن هتل بسیار زیاد می‌باشد.(البته باید به این نکته نیز دقت کنید که هتل‌ها ممکن است در این تاریخ‌ها قوانین کنسلی خاصی داشته باشند بنابراین قبل از رزرو هتل باید به این قوانین توجه داشته باشید)

 

4. آیا رزرو هتل برای بزرگسالان و کودکان با هم فرق می‌کند؟

با توجه به اینکه هزینه رزرو هتل برای کودکانی که نیاز به تخت جداگانه ندارند در برخی از هتل‌ها رایگان و یا با قیمت کمتر محاسبه می‌شود، لذا در ورود اطلاعات خود جهت رزرو باید این مورد را کاملا دقت فرمایید.

البته اگر مسافر برای کودک خود درخواست تخت داشته باشد باید هزینه کامل را پرداخت نماید.

 

5. تفاوت اتاق دبل و توئین چیست؟

در اتاق‌های دبل شما یک تخت دو نفره را خواهید داشت که برای زوج‌ها مناسب می‌باشد، اتاق‌های توئین نیز دو نفره می‌باشد با این تفاوت که شما در این اتاق‌ها دو تخت تک نفره خواهید داشت.

 

6. ساعت ورود و خروج در هتل‌ها چه ساعتی است؟

در اکثر هتل‌ها ساعت ورود به هتل (چک این) معمولا ساعت 14 بعد از ظهر و ساعت خروج از هتل (چک اوت) معمولا ساعت 12 ظهر می‌باشد.

 

7. نیم شارژ ورود و خروج چیست؟

اکثر هتل‌ها ساعت ورود و خروج مشخصی را دارا می‌باشند لذا افرادی که بخواهند زودتر از ساعت معین شده در هتل اقامت داشته باشند و یا اینکه دیرتر از ساعت معین نسبت به تخلیه اتاق اقدام نمایند بایستی نیم شارژ پرداخت نمایند.

 

8. واچر هتل چیست؟

زمانیکه شما هزینه رزرو هتل را پرداخت نمایید از طرف سایت یک واچر برای شما صادر می‌شود که این واچر به منزله رسید پرداخت و تائیدیه رزرو هتل شما خواهد‌بود.

 

9. آیا بعد از قطعی شدن رزرو می‌توان اطلاعات را ویرایش نمود؟

خیر، پس از قطعی شدن رزرو امکان ویرایش اطلاعات برای شما وجود نخواهد داشت.

 

10. آیا امکان کنسل کردن هتل و دریافت وجه وجود دارد؟

بله، شما می‌توانید هر هتلی که رزرو نموده‌اید را کنسل نمایید، فقط در برگشت وجه مبلغی که در قوانین کنسلی هتل آمده‌است از مبلغ کل کسر شده و باقیمانده به شما برگشت داده می‌شود.

نکته دیگری که وجود دارد این است که برخی از هتل‌ها در تاریخ‌های پیک مانند عید نوروز امکان کنسل کردن هتل را ندارند و در صورت کنسلی هیچ پولی را به شما پرداخت نمی‌کنند به همین دلیل بهتر است که قبل از رزرو قوانین هتل را به طور کامل مطالعه نمایید تا بعدا به مشکلی برخورد نکنید.