{{ctrl.notification}}

{{ translate.listTitle.desktop.str3 }} شیراز

هتل-پرسپولیس

پرسپولیس

star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate

{{translate.listTitle.desktop.str4}} شیراز

هتل-پارس

پارس

star_rate star_rate star_rate star_rate

{{translate.listTitle.desktop.str5}} شیراز

هتل-ارگ

ارگ

star_rate star_rate star_rate
هتل-تالار

تالار

star_rate star_rate star_rate

هتل در شیراز

رزرو هتل شیراز اقساطی برای بازنشستگان تامین اجتماعی و فرهنگیان:

 

شرایط ویژه رزرو هتل های شیراز به صورت اقساطی کسر از حقوق برای بازنشستگان تامین اجتماعی، کارکنان و بازنشستگان فرهنگیان از طریق آژانس گردشگری پرسیا توس فراهم گردیده است، برای همین منظور بازنشستگان تامین اجتماعی و فرهنگیان می‌توانند هر هتلی را در شیراز به دلخواه انتخاب کرده و از طریق این آژانس، هزینه هتل را به صورت اقساطی کسر از حقوق پرداخت نمایند.

 

لازم به ذکر است در حال حاضر امکان رزرو آنلاین این هتل‌ها به صورت اقساطی در سایت پرسیا توس فراهم نمی‌باشد و عزیزان بایستی جهت استفاده از این شرایط اقساطی با همکاران ما در آژانس گردشگری پرسیا توس تماس حاصل نمایند تا همکاران ما توضیحات لازم در جهت انجام مراحل رزرو هتل‌های شیراز به صورت اقساطی را به شما ارائه دهند.

 

جهت مشاوره و رزرو هتل‌های شیراز به صورت اقساطی با شماره 05132284535 (از ساعت 8 الی 16) تماس بگیرید.

 

شرایط ویژه رزرو هتل‌های شیراز به صورت اقساطی برای بازنشستگان:

 

- کسر از حقوق تا اقساط 10 ماهه

- بدون نیاز به ضامن

- بدون نیاز به چک

- بدون نیاز به مراجعه به بانک

- بدون پیش پرداخت

 

رزرو هتل‌های شیراز به صورت اقساطی برای عموم:

 

علاوه بر بازنشستگان تامین اجتماعی و فرهنگیان، سایر مردم نیز می‌توانند از شرایط اقساطی رزرو هتل‌های شیراز آژانس مسافرتی پرسیا توس بهره‌مند شوند. سایر مردم نیز برای بهره‌مندی از این شرایط اقساط بایستی با همکاران ما در آژانس گردشگری پرسیا توس تماس حاصل نمایند و هتل مورد نظر خود را به صورت اقساطی رزرو کنند.

 

جهت مشاوره و رزرو هتل‌های شیراز به صورت اقساطی با شماره 05132284535 (از ساعت 8 الی 16) تماس بگیرید.

 

شرایط عمومی رزرو اقساطی هتل‌های شیراز:

 

- با دریافت چک

- بدون نیاز به ضامن

- بدون نیاز به مراجعه به بانک

 

معرفی شهر شیراز:

 

شهر شیراز، پایتخت فرهنگ و ادبیات ایران، دارای جاذبه‌های فراوانی است که باعث شده تا یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در ایران باشد. این شهر زیبا معروف به باغ‌های خوشبو و گل‌های زیبا است که در فصل بهار زیباترین حالت خود را به خصوص در باغ ارم شیراز نشان می‌دهند. همچنین در شیراز می‌توانید از بازدید از معماری زیبای مساجد و بناهای تاریخی مانند مسجد نصیرالملک و باغ ارم نیز لذت ببرید. شیراز همچنین دارای موزه‌های متنوعی است که شامل موزه قصر کریم‌خان، موزه پارس، و موزه سعدی و حافظ می‌شود. از دیگر جاذبه‌های شیراز می‌توان به بازار و کوچه‌های محلی، مثل کوچه باغ ملک، اشاره کرد که از فرهنگ و زندگی مردم این شهر به شما می‌گویند. اگر به تاریخ، فرهنگ و طبیعت علاقه‌مند هستید، شیراز یک مقصد بسیار دلپذیر برای شما خواهد بود.

درصورتیکه شما نیز قصد سفر به این شهر زیبا را دارید می‌توانید هتل‌های شیراز را با قیمتی مناسب و به صورت اقساطی از آژانس گردشگری پرسیا توس رزرو نمایید.

شماره تماس کارشناسان رزرو هتل شیراز آژانس گردشگری پرسیا توس:

05132284534