{{ctrl.notification}}

سوالات متداول :

 

1. با استفاده از سایت آژانس گردشگری پرسیا توس بلیط پرواز خارجی به چه کشور ها و چه شرکت های هواپیمایی را می توان خریداری کرد ؟

شما با استفاده از این سایت می توانید بلیط پرواز خارجی خود را چه با مبدا ایران و چه سایر کشور ها خریداری و رزرو نمایید همچنین در صورتیکه نتوانستید پرواز مورد نظر خود را در بین پرواز ها بیابید می توانید با شماره زیر تماس حاصل نمایید تا همکاران ما برای رزرو پرواز مورد نظر شما اقدام نمایند و در این زمینه شما را راهنمایی کنند.

 

2. آیا خریداری بلیط هواپیما های شرکت های خارجی نیاز به پرداخت های ارزی دارد ؟

خیر، شما در این سایت می توانید تمامی پرواز ها را رزرو نمایید و هزینه آن را به صورت ریالی پرداخت کنید.

 

3. آیا پرواز هایی که در سایت پرسیا توس نمایش داده می شود پرواز های قطعی هستند ؟

شما پرواز هایی که در سایت مشاهده می کنید تمامی اطلاعات آن قطعی می باشد و هر تغییری که ممکن است برای پرواز پیش بیاید نظیر تغییر ساعت پرواز و ... از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی می شود.

 

4. آیا در پرواز های خارجی نیز امکان رزرو پرواز های چارتری وجود دارد ؟

بله، درصورتیکه در مسیر انتخابی شما پرواز چارتری وجود داشته باشد شما از طریق همین سایت می توانید این پرواز ها را نیز رزرو نمایید.

 

5. بلیط پرواز خارجی ارزان را از چه طریقی می توان خریداری کرد ؟

پیشنهاد می شود که اگر تاریخ پروازتان قطعی است بلیط هواپیمای آن را هر چه سریع تر خریداری نمایید چون ممکن است هر چه به زمان پرواز نزدیک تر شوید قیمت بلیط هواپیمای مورد نظر شما افزایش قیمت داشته باشد. در تمامی مسیر ها ممکن است ایرلاین های مختلفی وجود داشته باشد شما می توانید از بین ایرلاین های مختلف ایرلاینی را انتخاب کنید که قیمت مناسب تری دارد. نکته دیگر اینکه در تمامی پرواز ها ممکن است در برخی از روز ها نسبت به روز های دیگر پرواز ها ارزان تر باشند برای همین شما می توانید قیمت پرواز های روز های مختلف را با هم مقایسه کنید و مناسب ترین قیمت را انتخاب کنید. عامل دیگری که باعث ارزان تر شدن پرواز های خارجی می شود این است که شما اگر از پرواز های توقف دار برای سفر خارجی خود استفاده کنید و یا ساعت پرواز شما صبح زود باشد بلیط پرواز خارجی خود را می توانید با قیمت ارزان تری تهیه نمایید.

 

6. برای سوار شدن به هواپیما باید چه مدت قبل در فرودگاه حضور پیدا کنیم ؟

برای اینکه دغدغه و استرس سفر خود را نداشته باشید حداقل باید 2 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید.