{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما خارجی

 

خرید بلیط هواپیما خارجی

 

شما می‌توانید بلیط هواپیما خارجی به تمامی مسیر‌های دنیا را به صورت آنلاین از سایت یا اپلیکیشن پرسیا توس خریداری نمایید. لازم به ذکر است با توجه به بالا بودن قیمت‌های بلیط پرواز‌های خارجی و برای رفاه هر چه بیشتر مسافرین گرامی آژانس گردشگری پرسیا توس برای مسافران شرایطی را فراهم آورده‌است تا بتوانند تمامی بلیط‌های مسیر‌های خارجی را خریداری کرده و هزینه آن را به صورت اقساطی تا حداکثر 10 ماه پرداخت نمایند.

البته خرید اقساطی بلیط هواپیما خارجی به صورت آنلاین از روی سایت یا اپلیکیشن امکان‌پذیر نبوده و شما درصورتیکه قصد خرید اقساطی بلیط پرواز را دارید بایستی با شماره زیر تماس حاصل نمایید تا همکاران ما در آژانس گردشگری پرسیا توس بلیط مورد نظر شما را به صورت اقساطی خریداری نمایند.

 

05132284535

 

سوالات متداول:

 

1. آیا در سفر‌های خارجی نیاز به ویزا می‌باشد و ویزای کشور‌های مختلف را چگونه می‌توان تهیه کرد؟

در سفر به بسیاری از کشور‌های خارجی شما نیازمند ویزا می‌باشید بنابراین بایستی قبل از سفر نسبت به دریافت ویزای خود اقدام نمایید. در همین جهت آژانس گردشگری پرسیا‌توس برای فراهم آوردن سهولت سفر و برای تکمیل خدمات گردشگری خود در تهیه ویزای بسیاری از کشور ها می‌تواند همراه شما باشد.

 

جهت خریداری بلیط هواپیما خارجی به صورت اقساطی با شماره‌های پایین تماس بگیرید.

38 الی 05132284534

 

2. با استفاده از سایت آژانس گردشگری پرسیا‌توس بلیط پرواز خارجی به چه کشور‌ها و شرکت‌های هواپیمایی را می‌توان خریداری کرد؟

شما با استفاده از این سایت می‌توانید بلیط پرواز خارجی خود را چه با مبدا ایران و چه سایر کشور‌ها خریداری و رزرو نمایید همچنین درصورتیکه نتوانستید پرواز مورد نظر خود را در بین پرواز‌ها بیابید می‌توانید با شماره زیر تماس حاصل نمایید تا همکاران ما برای رزرو پرواز مورد نظر شما اقدام نمایند و در این زمینه شما را راهنمایی کنند.

تلفن تماس: 38 الی 05132284534

 

3. آیا خریداری بلیط هواپیما‌های شرکت‌های خارجی نیاز به پرداخت‌های ارزی دارد؟

خیر، شما در این سایت می‌توانید تمامی پرواز‌ها را رزرو نمایید و هزینه آن را به صورت ریالی پرداخت کنید.

 

4. آیا پرواز‌هایی که در سایت پرسیا‌توس نمایش داده می‌شود پرواز‌های قطعی هستند؟

شما پرواز‌هایی که در سایت مشاهده می‌کنید تمامی اطلاعات آن قطعی می‌باشد و هر تغییری که ممکن است برای پرواز پیش بیاید نظیر تغییر ساعت پرواز و ... از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌شود.

 

5. آیا در پرواز‌های خارجی نیز امکان رزرو پرواز‌های چارتری وجود دارد؟

بله، درصورتیکه در مسیر انتخابی شما پرواز چارتری وجود داشته‌باشد شما از طریق همین سایت می‌توانید این پرواز‌ها را نیز رزرو نمایید.

 

6. بلیط پرواز خارجی ارزان را از چه طریقی می‌توان خریداری کرد؟

پیشنهاد می‌شود که اگر تاریخ پروازتان قطعی است بلیط هواپیمای خود را هرچه سریع‌تر خریداری نمایید چون ممکن است هر چه به زمان پرواز نزدیک‌تر شوید قیمت بلیط هواپیمای مورد نظر شما افزایش قیمت داشته باشد.

در تمامی مسیر‌ها ممکن است ایرلاین‌های مختلفی وجود داشته‌باشد شما می‌توانید از بین ایرلاین‌های مختلف ایرلاینی را انتخاب کنید که قیمت مناسب‌تری دارد. نکته دیگر اینکه در تمامی پرواز‌ها ممکن است در برخی از روز‌ها نسبت به روز‌های دیگر پرواز‌ها ارزان‌تر باشند برای همین شما می‌توانید قیمت پرواز‌های روز‌های مختلف را با هم مقایسه کنید و مناسب‌ترین قیمت را انتخاب نمایید.

عامل دیگری که باعث ارزان‌تر شدن پرواز‌های خارجی می‌شود این است که شما اگر از پرواز‌های توقف‌دار برای سفر خارجی خود استفاده کنید و یا ساعت پرواز شما صبح زود باشد بلیط پرواز خارجی خود را می‌توانید با قیمت ارزان‌تری تهیه نمایید.

 

7. برای سوار شدن به هواپیما باید چه مدت قبل در فرودگاه حضور پیدا کنیم؟

برای اینکه دغدغه و استرس سفر خود را نداشته باشید حداقل باید 2 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید.

 

8. جریمه کنسلی بلیط هواپیما خارجی چه‌قدر است؟

برای اطلاع از جریمه کنسلی بلیط هواپیما خارجی، شما بایستی ابتدا مسیر و تاریخ خود را وارد نموده و برروی جست و جو کلیک کنید. پس از این مرحله کلیه پرواز‌های موجود برای شما نمایش داده می‌شود. شما در اینجا می‌توانید برای مشاهده جریمه کنسلی هر پرواز برروی قوانین بلیط آن پرواز مطابق شکل زیر کلیک کنید.

 

جریمه کنسلی بلیط هواپیما خارجی
 
 

شما با کلیک برروی قوانین بلیط، قوانین مربوط به پرواز از جمله جریمه کنسلی پرواز را (مطابق عکس پایین) می‌توانید مشاهده نمایید.

 

جریمه کنسلی بلیط هواپیما خارجی
 
 

عکس بالا برای یک پرواز می‌باشد و شما بایستی برای اطلاع از جریمه کنسلی هر پرواز مطابق مراحل بالایی که ذکر شده‌است اقدام نمایید.

9. آیا از سایت پرسیا‌توس امکان خریداری بلیط هواپیما بین دو شهر خارجی نیز وجود دارد؟

بله، شما می‌توانید علاوه بر اینکه بلیط هواپیما از مبدا ایران به شهر‌های خارجی را از سایت پرسیا‌توس خریداری نمایید، بلیط های هواپیمای بین شهر‌های خارجی با مبدا غیر ایران را نیز از این سایت خریداری کنید.

10. میزان بار مجاز در پرواز‌های خارجی چه‌قدر است؟

میزان بار مجاز در پرواز‌های خارجی به عوامل مختلفی بستگی دارد و ممکن است برای پرواز‌های مختلف متفاوت باشد، به همین منظور شما می‌توانید جهت اطلاع از مقدار دقیق میزان بار مجاز در هر پرواز مطابق مراحل زیر عمل نمایید.

ابتدا بایستی مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کرده و با زدن برروی کلید جست و جو به صفحه پرواز‌های موجود در آن مسیر منتقل شوید.

در صفحه پرواز‌ها مطابق عکس پایین برروی قوانین بار پرواز مورد نظر خود کلیک کنید.

 

 

پس از کلیک برروی قوانین بار، صفحه‌ای مطابق عکس پایین برای شما باز می‌شود و شما می‌توانید از میزان بار مجاز پرواز مورد نظر خود اطلاع پیدا نمایید.

 

 
همانطور که در عکس بالا نیز مشاهده می‌کنید میزان بار مجاز برای این پرواز 30 کیلوگرم بار می‌باشد.