{{ctrl.notification}}
1 جستجو بیمه
2 اطلاعات مسافران
3 پیش فاکتور
4 پرداخت
خرید بیمه مسافرتی به صورت آنلاین

سوالات متداول:

 

1. بیمه مسافرتی چیست؟

بیمه مسافرتی یکی از انواع بیمه اشخاص است.

مسافران در سفر ممکن است با حوادث غیر منتظره‌ای رو‌به‌رو شوند که برای پیشگیری از این حوادث نیاز است که فرد برای خود بیمه مسافرتی تهیه نماید این بیمه‌نامه حوادثی همچون هزینه کنسلی پرواز، سرقت یا مفقودی مدارک، هزینه‌های درمانی، هزینه کنسلی رویداد‌های جهانی همچون هنری، ورزشی، تجاری و ... را شامل می‌گردد همچنین در صورت درخواست فرد این بیمه‌نامه می‌تواند سرقت و حوادث منزل را نیز در طول سفر تحت پوشش خود قرار دهد.

 

2. مزایای بیمه مسافرتی چیست؟

با خریداری بیمه مسافرتی، در طول سفر، دیگر نگران خسارات احتمالی نیستید و بیمه تا حد زیادی هزینه این خسارات را پرداخت می‌نماید.

 

3. آیا داشتن بیمه مسافرتی الزامی است؟

داشتن بیمه مسافرتی برای سفر به برخی از کشور‌ها الزامی می‌باشد حتی برای دریافت برخی از ویزا‌ها نیز مسافر نیاز به بیمه مسافرتی دارد که از جمله این ویزا‌ها می‌توان به ویزای دانشجویی و ویزای شینگن اشاره کرد.

 

4. برای سفر به کدام کشور‌ها داشتن بیمه مسافرتی الزامی است؟

در سفر به برخی از کشور‌ها شما باید بیمه مسافرتی را نیز تهیه نمایید از جمله این کشور‌ها می‌توان به کشور‌های حوزه شینگن اشاره کرد که اخذ ویزای شینگن منوط به داشتن بیمه مسافرتی می‌باشد.

 

5. چگونه بیمه مسافرتی را به صورت آنلاین خریداری کنیم؟

جهت خرید بیمه مسافرتی به صورت آنلاین کافی است که از بالای این صفحه مقصد، مدت اقامت و تاریخ تولد خود را وارد نمایید و برروی جست و جو بزنید.

صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که با توجه به اطلاعات وارد شده، انواع بیمه برای شما نمایش داده می‌شود و شما قادر هستید از بین آن‌ها یکی را انتخاب کرده و به صورت آنلاین بیمه مسافرتی خود را خریداری نمایید.

 

6. بیمه مسافرتی چه خدماتی را ارائه می‌کند؟

دندان‌پزشکی، فوریت پزشکی، بیمه اموال، مفقودی چمدان(در صورت تحویل به بار هواپیما)، مشاور حقوقی، اورژانس هوایی، وقفه سفر، کنسلی سفر(هزینه بازگشت غیر‌منتظره)

 

7. هزینه بیمه مسافرتی به چه عواملی بستگی دارد؟

  • سن: هر چه سن فرد بالا‌تر باشد هزینه بیمه بالاتر است.
  • مدت اقامت: هر چه‌قدر فرد قصد داشته‌باشد مدت بیشتری را در کشور مقصد اقامت کند باید هزینه بیشتری را پرداخت نماید.
  • کشور مقصد: هزینه بیمه برای سفر به کشور‌های مختلف نیز ممکن است متفاوت باشد.

 

8. در سفر در صورت بروز حادثه باید چه کاری انجام داد؟

باید در اسرع وقت با شرکت واسط در کشور مقصد تماس گرفته و حادثه را با این شرکت مطرح کرد. (شرکت واسط برروی بیمه‌نامه نوشته شده‌است.)

 

9. نداشتن بیمه مسافرتی چه خطرات و مضراتی را ممکن است به مسافرین تحمیل کند؟

اولا در سفر به برخی از کشور‌ها شما باید حتما بیمه مسافرتی برای خود تهیه نمایید.

در سفر به سایر کشور‌ها نیز پیشنهاد می‌شود که بیمه مسافرتی را برای خود خریداری کنید و آن هم به خاطر خطرات و ضرراتی است که ممکن است در طول سفر برای هر‌کسی پیش بیاید که از جمله آن می‌توان به بیمار‌شدن در طول سفر اشاره کرد که ممکن است هزینه‌های بالایی را برای مسافر ایجاد نماید.

از شکیبایی شما متشکریم